Jubileum Bert Spaan

Nu wij onze eerste repetities weer op een enigszins normale wijze mochten hervatten konden wij ons koorlid en lid van de evenementen commissie in het zonnetje zetten. De voorzitter sprak zijn bewondering uit voor zijn actieve deelname bij het mannenkoor. Gedreven en altijd aanwezig is hij een belangrijke pijler onder ons koor. Samen met zijn vrouw en dochter konden wij dit heuglijke feit vieren. En werden zij gefeliciteerd met dit 50 jarig jubileum.

DSC 0244

 

 

Nieuws van de Nestor

JubileumKoor 08
04 apr 2023

Feestelijk...

Was het bericht welke ik van het bestuur ontving nadat ik vroeg hoe de huldiging verlopen…
DSC 0362
03 feb 2023

12,5 jaar GEWOON!

Feest en nog eens Feest! Hoe begin je bij het beschrijven van het Jubileum van een…
DSC 0349
03 feb 2023

40 jaar KOORKRACHT!

Gerrit is 40 jaar KOORKRACHT. Wie kent Gerrit niet..?? Bijna onmogelijk voor de leden van…
DSC 0322
23 jan 2023

Jubileum Reier Vos

Het nieuwe jaar is nog maar net begonnen en toch hebben wij alweer een lid mogen…